Ons team

Peter Goossens, Notaris - peter.joossens@notaris.be

Chantal Bourgois - Notarieel medewerker - Specialiteit: Vastgoedrecht - chantal.bourgois@notaris-joossens.be

Marjan Houben - Master in het Notariaat - Specialiteit: Vennootschapsrecht - marjan.houben@notaris-joossens.be

Paul Bijnens - Notarieel medewerker - Specialiteit: vastgoedrecht, beslag- en executierecht -  paul.bijnens@notaris-joossens.be

Anja Vangronsveld - Notarieel medewerker - Boekhouding - anja.vangronsveld@notaris-joossens.be

Edith Snijers - Notarieel medewerker - Administratie - edith.snijers@notaris-joossens.be

Harlinde Stouten - Notarieel medewerker - Administratie & Boekhouding - harlinde.stouten@notaris-joossens.be

Karolien Warson - Notarieel medewerker - Specialiteit: Vastgoedrecht - karolien.warson@notaris-joossens.be

Lynn Thewissen - Master in rechten - lynn.thewissen@notaris-joossens.be

Rosalien De Bus - Master in het Notariaat - Specialiteit: familiaal vermogensrecht -  roselien.debus@notaris-joossens.be

Google+

Twitter

Facebook

Subscribe